Історія будівельної компанії “Інко” розпочалася 9 травня 2005 року. Група досвідчених інженерів-будівельників влилась у компанію і принесла з собою нові ідеї розвитку та росту. Згуртувавши дружній і фаховий колектив, вони охопили весь основний спектр будівельної діяльності. Першими нашими замовниками стали: ТзоВ “Н.П.Б.” (будівництво готельного комплексу “Панська гора”) та ПІІ “Лукойл – Україна” (будівництво мережі АЗС). В короткий термін ми завоювали репутацію компанії, котра якісно і в стислі терміни виконує роботи. Бездоганна репутація привернула увагу інших замовників, які довірили будівництво своїх об’єктів. Серед них Концерн “Галнафтогаз” (мережа АЗС “ОККО”), УТН “Восток” (мережа АЗС “Укртатнафта”), “Галицька паливна компанія” (мережа АЗС “GFC”), ЗАТ “Галичина” (завод по виробництву масла).

q_02Сьогодні в активі компанії “Інко понад 50 завершених об’єктів. А в перспективі нові будівельні проекти з будівництва котеджного містечка, автосалону, офісного центру, та інші.

АвтоЗаправний Комплекс “Лукойл-Україна” було нагороджено дипломом за найкращу заправку в Україні, яку збудувала компанія “Інко” в 2006 році.